Co nabízíme?

Individuální výuka

Výuka probíhá pod vedením licencovaných trenérů s letitou praxí. I pro hráče individuálního režimu domlouváme skupinové tréninky, aby si mohli otestovat   získané dovednosti a rozvíjeli si i základní taktické schopnosti.

Skupinová výuka

Výhodou skupinové výuky je větší zábava a možnost hry s ostatními, přesto doporučujeme kombinovat s individuálním tréninkem, kdy je mnohem více času se věnovat rozvoji úderové techniky.

Pořádání turnajů pro děti a dospělé

Tenis je individualní sport, přesto se snažíme nabídnout našim žákům výhody kolektivních sportů účastí v týmových soutěžích  a turnajích.

Videoanalýza úderové techniky

Nahrajeme vaše údery na video a následně názorně vyhodnotíme chyby, kterých se dopouštíte a porovnáme vaši techniku s nejlepšími světovymi tenisty.

Spolupráce s welness a rehabilitačním centrem přímo v areálu Třebešín

Naši klienti mají možnost využívat služeb Relax Třebešín za zvýhodněné ceny.


Vyplétání raket

Vyplétáme na moderních, elektronicky řízených strojích.

Prodej tenisového příslušenství

Rovněž zajišťujeme zapůjčení tenisové výbavy.

Hrajeme na antuce

Hrajeme na nově postavených antukových dvorcích od firmy Sibera. Antuka má v ČR dlouhou tradici a patří mezi povrchy, které tolik nezatěžují pohybový aparát jako umělý povrch nebo beton.

Nově zrekonsruovaný areál

Celý areál je téměř nově postaven, včetně šaten, sprch, vlastního parkoviště. V areálu funguje fitness, wellness, sauna, stěna na lezení, multifunkční hala na basket, florbal, badminton.

Pořádání společenských akcí spojených s tenisem

Např. jarní a vánoční turnaj pro všechny klienty včetně grilování a večerního posezení.