Naši trenéři

Hlavní trenér Ing. Petr Pröschl

Po aktivní tenisové kariéře a účasti na mnoha turnajích jsem se rozhodl u tenisu zůstat a pomáhat i ostatním objevovat krásu tenisu. Po studiu na VŠE a několikaletém zaměstnání v oboru láska k tenisu zvítězila a začal jsem se věnovat trenérské činnosti na plný úvazek. Získal jsem potřebné certifikáty od Českého tenisového svazu a založil Tenisovou školu Třebešín. Jsem držitelem licence trenéra II. třídy.

Ing. Tomáš Leitner

Tomáš byl dlouholetou oporou tenisového klubu 1.TK Prešov. Má roky praxe při výuce dětí a dospělých. Držitel licence trenéra III. třídy Českeho tenisového svazu.

Mythily Hertz

Mythyli studovala tenis na Michael Wayman Tennis Academy, Lafayette, California. Za juniory hrála v Californii a Coloradu, 23. místo v singlech a 1.místo v deblech.  Během studia hrála nejvyšší univerzitní soutež v USA Division I za Colgate University. Mythyli vede i anglicky mluvené lekce.

Ing. Ivo Pröschl

Ivo vedl mnoho let dětská a juniorská družstva TJ Ekonom a byl u prvních tenisových krůčků mnoha dnešních závodních tenistů. Jeho služby využíváme zejména při práci s dětmi od 5 do 8 let. Držitel licence trenéra III. třídy.